Arkveida plēves siltumnīca 6m² (2x3m)

69.00 €
Nav noliktavā


paziņot kad būs pieejams
Kods: GH05-2030

Arkveida plēves siltumnīca 6m² (2x3m)

Izmērs 3х2 m
Augstums 2 m
Siltumnīcas laukums 6 m²
Svars 18 kg
Plēves krāsa Zaļa
Рlēves biezums 300 microns
Plēves blīvums 140 g/m²
Caurules tilpums 25 mm
Karkasa materiāls Tērauds

Daudzi dārznieki agrāk vai vēlāk domā par siltumnīcas būvniecību vasarnīcā vai privātmājas pagalmā. Gatava siltumnīca, kas izgatavota no armētas plēves, garantēs bagātu ražu gandrīz visa gada laikā, kā arī pasargās to no putniem, kaitēkļiem un nokrišņiem.
Plēves siltumnīcā 6m² (2x3m) ražas apjoms nebūs atkarīgs no laika apstākļiem, un jūs varēsiet jebkurā laikā ēst svaigus dārzeņus, augļus un zaļumus.

Vai tomēr neesat pārliecināti par siltumnīcas nepieciešamību? Zemāk jūs atradīsiet svarīgāko informāciju par mūsu plēves siltumnīcām:
- Lai pārsegtu metāla pamatni, tiek izmantota izturīga armēta plēve. Plēves struktūra sastāv no diviem ārējiem polietilēna slāņiem un starpslāni ar iestrādātiem polipropilēna diegiem. Pateicoties šim speciālajam tīklam, plēve iztur mehāniskas slodzes.
- Plēves bojāšanas gadījumā tīkls novērsīs defekta turpmāku izplatīšanos.
- Papildus izturībai, plēvei ir laba siltumapmaiņa, un tā spēj uzturēt nemainīgu temperatūras režīmu. Šādas lauksaimniecības siltumnīcu konstrukcijas var viegli izturēt vēja un sniega slodzes.

Arkveida siltumnīcas karkasa struktūra ir cinkota tērauda profils. Pārklājums droši aizsargā rāmi no rūsas un korozijas.
Vasarnīcas siltumnīcā jūs varat veicināt siltumnīcefekta veidošanos, kas palīdz paātrināt ražas nogatavošanās procesu. Logu vērtnes abās pusēs ļauj ventilēt siltumnīcu. Mājas siltumnīcas uzstādīšanai nav nepieciešams veikt metināšanas darbus, kas ievērojami samazinās montāžas laiku.
 

Raksturojums:

  • Rāmis no 25 mm cinkotas profila caurules.
  • Armētas plēves siltumnīcas pārklājums.
  • Ventilācijas iespēja: sānu logu vērtnes.
  • Izmēri: 2x3m.

Piegāde
Saņem Pats
Kurjers Rīgā
Rajonu centri
Rajoni
Kurjers
Cena
Bezmaksas!
6 EUR
8 EUR
11 EUR
8 EUR
Datums
1-4 dienas
Piegādes valsts

Apmaksa
Skaidrā naudā:
Mūsu veikalā
Pie piegādes Latvijā
Bankas pārskaitījums:
Jebkuram piegādes veidam
Online maksājums:
Jebkuram piegādes veidam

Garantija 2 gadi

Ar šo preci pērk

Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Vairāk