Bērnu sporta komplekss Pioner-С6С zili-dzeltens

495.00 Eur
Nav noliktavā


paziņot kad būs pieejams
Kods: DSK-PIONER-C6C-BLUE

Bērnu sporta komplekss Pioner-С6С zili-dzeltens

Stiprina Pie sienas
Izmēri 210х106 cm
Augstums 243 cm
No Sienas 106 сm
Maks. Slodze 100 kg

Profesionālo sporta kompleksu fiziskās audzināšanas vajadzībām var uzstādīt mājās. Lai to izdarītu, jums jāizvēlas daudzfunkcionālā zviedru siena ar dažādiem trenažieriem, piemēram, Pioner-С6С.

Bērnu sporta komplekss Pioner-С6С ir zilā un dzeltenā krāsā, un tas ir lielisks pirkums mājām, bērnudārziem, medicīnas vingrošanas telpām un bērnu atpūtas telpām sanatoriju tipa iestādēs. Pateicoties zviedru sienai jūs varēsiet veikt dažādu vingrinājumu kompleksus, kuru mērķis ir attīstīt kustību koordināciju, uzlabot stāju un stiprināt muskuļus.

Komplekss sastāv no vairākām sekcijām un dažādiem sporta rīkiem. Ir divas kāpnes, atsevišķs kāpšanas statnis, roku trenēšanas stieņi, plašs uzstiepjamais tīkls un horizontālais stienis. No uzkarināmajiem rīkiem ir virve un divi vingrošanas gredzeni. Kompleksa augšējā daļā ir papildu sekcija ar apmalēm, kas īpaši iepriecinās bērnus. Augšējās daļas segums ir pārklāts ar mīkstu audumu.

Mājas sporta komplekss ir izgatavots no izturīga metāla ar pulvera pārklājumu. Pieļaujamā slodze - 100 kg.

Bērnu zviedru siena tiek piestiprināta pie sienas un ir ļoti izturīga. Montāžas opcijas ir “pa labi” vai “pa kreisi”, tāpēc siena ir optimāli izvietojama jebkurā telpā.

Zviedru siena ir universāls trenažieris, kas palīdz bērniem un pieaugušajiem izklaidēties un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Bērnu sporta kompleksa Pioner-С6С iegāde būs ne tikai lieliska dāvana jūsu bērnam, bet arī nozīmīgs ieguldījums viņa veselībā.

Bērnu sporta kompleksa Pioner-С6С raksturojums:

  • Augstums 2,43 m, garums - 2,1 m.
  • Pieļaujamā slodze - 100 kg
  • Attālums no sienas - 1,06 cm.

Uzkarināmie rīki:

  • Virve.
  • Vingrošanas gredzeni.
  • Boksa maiss.
  • Uzkarināmais tīkls.

Piegāde
Saņem Pats
Kurjers Rīgā
Rajonu centri
Rajoni
Kurjers
Cena
Bezmaksas!
12 EUR
13 EUR
19 EUR
20 EUR
Datums
Piegādes valsts

Apmaksa
Skaidrā naudā:
Mūsu veikalā
Pie piegādes Latvijā
Bankas pārskaitījums:
Jebkuram piegādes veidam
Online maksājums:
Jebkuram piegādes veidam

Garantija 2 gadi

Ar šo preci pērk

Esiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Vairāk