Elektroniskais stabilizators kamerai MOZA Pro

2699.00 €
Uz pasūtījumu pēc 7-14 dienām

Pievienot grozam

Ātrais Pirkums! (Bez Piegādes)
Vārds
Telefons
E-pasts
Kods: MOZA-PRO

Elektroniskais stabilizators kamerai MOZA Pro

Tips Stabilizators
Izmērs 29x52x78 cm
Maks. slodze 10 kg

Filmu industrijā Gudsen produkti jau sen ir pierādījuši savu kvalitāti. Viena no ierīcēm, kas spēj izturēt gabarītizmēra kameras, kuru svars ir 10 kg, ir videokameras stabilizators MOZA Pro  no Gudsen.

Elektroniskais stabilizators palīdz turēt smagas kinokameras un ļauj precīzi tās pielāgot. Katrā no trim kameras stabilizatora motoriem uzstādīti īpaši jutīgi sensori, kas nosaka objektīva pozīciju.

Steadicam MOZA Pro ir piemērots darbam ar tāda veida kamerām kā Blackmagic Cinema Camera, BMD USRA Mini, Canon (C100, C300, C500, T5i), Sony (FS5, F55, FS100, FS700), RED (Epic, Raven, Dragon, Scarlet, Weapon), ARRI Alexa Mini un citām.

Tālvadības kontrole tiek veikta, izmantojot īpašu lietojumprogrammu viedtālrunī vai bezvadu kontrolleri. Tālvadības pults aktivizēs vai pārtrauks ierakstīšanu, pārslēgs darba režīmu, pielāgos kameras fokusu 100 metru rādiusā.

Steadicam kamerai ir izturīga konstrukcija, kas izgatavota no viegla materiāla. Mazs svars (3,3 kg) ļauj lietot MOZA Pro vissmagākajos video uzņemšanas apstākļos.

Pirkt kameras stabilizatoru mūsu veikalā var pilnā komplektācijā, kurā ietilpst īpašs futrālis, bezvadu tālvadības pults, viedais akumulators, kā arī papildu piederumui nevainojamai videofilmu veidošanai.

Īpašības:

  • Pieejamās operētājsistēmas: iOS, Windows, Android, Mac.
  • Bezvadu vadības diapazons - līdz 100 m.
  • Akumulatora bezsaistes darbības laiks - 4 stundas.

Piegāde
Saņem Pats
Pasta Nodaļa
Kurjers Rīgā
Rajonu centri
Rajoni
Kurjers
Cena
Bezmaksas!
2 EUR
6 EUR
8 EUR
11 EUR
8 EUR
Datums
7-14 dienas
8-15 dienas
8-15 dienas
8-15 dienas
8-15 dienas
1-4 dienas
Piegādes valsts

Apmaksa
Skaidrā naudā:
Mūsu veikalā
Pie piegādes Latvijā
Bankas pārskaitījums:
Jebkuram piegādes veidam
Online maksājums:
Jebkuram piegādes veidam

Garantija 2 gadiEsiet informēti, ka šī vietne izmanto sīkfailus (cookies), lai jūs varētu izmantot mūsu pakalpojumus, nodrošinātu optimālu saturu un pielāgotu vietni atbilstoši jūsu vajadzībām. Vairāk