RESTPRO® VIP OVAL 3 BLACK masāžas kušete (galds)

Cena: 195.00 €
Citas krāsas
Kods: VIP-OVAL-3-BLACK

RESTPRO® VIP OVAL 3 BLACK masāžas kušete (galds)

Modelis VIP
Sekcijas 3
Krāsa Melns
Polsterējuma biezums 6 cm
Galvas balsta konstrukcija Alumīnija
Svars 20 kg
Forma Ovāla
Izmērs L - 192x70 cm
Maks.slodze 250 kg
Platums 70-95 cm
Garums 192-220 cm
Augstums 63-84 cm

Kāds ir veiksmīgas masāžas noslēpums? Protams, meistara profesionalitātē, bet svarīgu lomu spēlē arī pareizi izvēlēts aprīkojums. Ja esat masāžas meistars, bet dienas beigās jūs bieži jūtaties noguris, ciešot no muguras sāpēm, tad jums ir noteikti jāapsver masāžas galda nomaiņa. RESTPRO® speciālisti ir izpētījuši masieru vajadzības un izstrādājuši kušeti ar īpašu dizainu, kas ļauj meistaram izvairīties no nevajadzīgas spriedzes mugurā un kaklā - VIP OVAL 3.
Vai jums vēl ir šaubas par to, vai jums vajadzētu mainīt veco masāžas galdu uz RESTPRO® jaunumu? Šīs ir VIP OVAL 3 galvenās priekšrocības, kas ļaus jums koncentrēties uz jūsu prasmēm un aizmirst par nevajadzīgām problēmām:
1) Iedobumi gar galda malām un tā noapaļoti stūri ļaus jums izvietoties pēc iespējas tuvāk klientam. Pateicoties šai īpašībai, slodze uz jūsu muguru un kaklu būs ievērojami samazināta.
2) Masāžas galdam ir 3 sekcijas - VIP OVAL 3 būs lielisks risinājums pēdu masāžai, pateicoties paceļamajai galda daļai.
3) VIP galdi ir pildīti ar īpaši izturīgu 6 cm augstām Hard Foam putām, kas saglabā savu formu daudz ilgāk nekā standarta galda pildvielas;
4) Ekskluzīvā ekoloģiskā āda "Skin-touch" ir izturīga pret nodilumu un taustei patīkama - masāžas kušete vienmēr izskatīsies reprezentabla, un jūsu klienti nevēlēsies no tās celties!
5) Galda konstrukcija ir izgatavota no dabīgas izturīgas koksnes, un uz tā kājām ir speciālas paliktnes papildu stabilitātei.
6) Eleganta galvas balsta rāmis ir izgatavots no alumīnija plastmasas vietā, ko izmanto parasto galdu ražošanā. Kopā ar ērtiem mīkstiem roku balstiem, tas garantē maksimālu klienta komfortu masāžas laikā.
7) Komplektā ietilpst ērta soma galda pārvadāšanai. Tā kā VIP OVAL 3 masāžas galds ir saliekams, to var viegli pārnest vajadzīgajā vietā.
8) Šīs masāžas kušetes augstums ir viegli pielāgojams gan meistara, gan klienta ērtībai.
Izvēlieties tādu galda krāsu, kura būs vispiemērotākā jūsu salonam, un pasūtiet profesionālu masāžas galdu VIP OVAL 3 jau šodien! Nāciet uz mūsu veikalu Granīta ielā 3 Rīgā - aplūkojiet pieejamos masāžas galdu paraugus mūsu demonstrācijas zālē vai pasūtiet galdu ar piegādi, un mūsu kurjers pēc iespējas ātrāk to nogādās vajadzīgajā adresē. Padariet savu darba dienu daudz priecīgāku un dāviniet klientiem neaizmirstamas emocijas ar VIP OVAL 3 palīdzību!
 
- Komplektā ir galds ar aksesuāriem, soma, instrukcija. 
- Garums 192 cm, 220 cm ar galvas balstu;
- Platums 70 cm, 95 cm ar roku balstiem;
- Augstuma regulēšana no 63 līdz 84 cm;
- Maksimālā celtspēja 250 kg;
- Galvas un roku balsti;
- Izmēri transportēšanas stāvoklī 95x70x23 cm;
- Svars 20 kg.

Piegāde
Saņem Pats
Narvesen
Kurjers Rīgā
Rajonu centri
Rajoni
Kurjers
Cena
Bezmaksas!
Bezmaksas!
8 EUR
9 EUR
14 EUR
10 EUR
Datums
-
-
-
-
-
1-4 dienas
Piegādes valsts

Apmaksa
Skaidrā naudā:
Mūsu veikalā
Bankas pārskaitījums:
Jebkuram piegādes veidam
Online maksājums:
Jebkuram piegādes veidam

Garantija 2 gadiAr šo preci pērk